Lektorzy Szkoły Języków Obcych CLEVER są absolwentami wyższych uczelni. Posiadają udokumentowane kwalifikacje do nauczania języka angielskiego jako języka obcego. Traktują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem.

Zajęcia prowadzone są w urozmaicony sposób, przez co budujemy w swoich słuchaczach poczucie pewności i niezależności w posługiwaniu się językiem obcym. Nauczyciele, którzy pracują z dziećmi posiadają przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi.

Oprócz polskich nauczycieli, zatrudniamy także rodowitych lektorów z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz Włoszech. Pragniemy by przez kontakt z nimi, słuchacze mogli z łatwością i bez przeszkód posługiwać się językiem obcym w każdej sytuacji.

Praca naszych nauczycieli jest hospitowana, a nad przebiegiem zajęć czuwa metodyk.

Monika

Jestem absolwentką wydziału filologicznego Uniwersytetu Śląskiego, gdzie uzyskałam tytuł magistra filologii angielskiej. Nauczanie jest dla mnie czymś wyjątkowym, jest częścią mojego życia, dostarcza mi wiele radości i satysfakcji, jak również motywuje do dalszego rozwoju. Nieustannie szkolę swój warsztat pracy, uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach metodycznych i konferencjach. Ponadto, interesuję się metodyką nauczania języków obcych. Od kilku lat uczę języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, w przedszkolach, szkołach oraz firmach. Doświadczenie, które zdobyłam, pomaga mi każdego ucznia traktować indywidualnie. Uważam, że ważnym elementem w pracy nauczyciela jest pobudzenie aktywności wszystkich uczniów. Dlatego, prowadząc zajęcia, swoją uwagę skupiam na każdym z uczniów. Staram się, aby nauka języka była czymś przyjemnym, staram się ‘zarazić’ swoja pasją. Dobre wyniki, uśmiech i zadowolenie moich uczniów są najlepszym, co mogę dostać w zamian.

Agnieszka

Jestem absolwentką filologii angielskiej oraz filologii słowiańskiej na Akademii Techniczno - Humanistycznej w Bielsku-Białej. Ukończone studia przygotowały mnie zarówno pod kątem merytorycznym, pedagogicznym, jak i językowym, aby móc spełniać się zawodowo jako nauczyciel j. angielskiego. Bardzo lubię pracę z dziećmi i młodzieżą, ale również świetnie się odnajduję w pracy z dorosłymi. W nauczaniu najbardziej motywują mnie postępy moich podopiecznych, ich chęć poszerzania wiedzy oraz możliwości podejmowania nowych wyzwań. Poza nauką języka angielskiego pasjonuję się również tłumaczeniami. W wolnych chwilach jeżdżę konno, chodzę po górach, uczęszczam na treningi typu kettlebells i crossfit.

Justyna

Jestem studentką ostatniego roku filologii angielskiej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Oświęcimiu. Przez pół roku mieszkałam w Londynie, gdzie uczęszczałam do szkoły London Study Centre. To właśnie tam język angielski stał się moją pasją, którą staram się nieustannie rozwijać oraz dzielić z moimi uczniami. Uwielbiam kontakt z ludźmi, dlatego nauczanie daje mi tyle przyjemności i satysfakcji.  Prywatnie bardzo lubię uprawiać sport, a każdą wolną chwilę spędzam aktywnie. Pasjonuje mnie również dobre kino oraz kultura i historia Wielkiej Brytanii.

Dorota

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Suchej Beskidzkiej. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Sosnowcu. Od kilku lat prowadzę zajęcia z języka angielskiego dla młodzieży oraz dorosłych i nieustannie czerpię z tego wiele satysfakcji. Poza nauczaniem zajmuję się także tłumaczeniami pisemnymi, które pozwalają mi zgłębiać tajniki języka technicznego.

Radomił

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Częstochowie. Języka angielskiego uczę od ponad dziesięciu lat. Prowadzę głównie kursy firmowe oraz indywidualne, na wszystkich poziomach zaawansowania. Poza nauką angielskiego zajmuję się także tłumaczeniami. W pracy, głównie z dorosłymi i młodzieżą, najbardziej motywuje mnie obserwowanie sukcesywnych i regularnych postępów swoich uczniów. W wolnym czasie interesuję się historią i kulturą krajów anglojęzycznych.

Anselmo

Jestem absolwentem prawa na Uniwersytecie w Bari we Włoszech. Od kilkunastu lat pracuję jako nauczyciel - kiedyś we Włoszech jako nauczyciel prawa, a od 2002 r. w Polsce początkowo jako native speaker, a teraz również jako lektor języka włoskiego. Kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu oraz bardzo dobra znajomość języka polskiego, pozwoliło  mi na uczenie na wszystkich poziomach zaawansowania, w grupach, indywidualnie oraz w firmach. Nauczanie innych ludzi to moja pasja. W swoim wolnym czasie interesuję się sportem, z ogromnym naciskiem na ligę włoską;-). Poza tym lubię podróżować, poznawać nowe kultury oraz nowych ludzi.

Monika

Jestem absolwentką Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Studiowałam filologię angielską oraz słowiańską, ale moją pasją od zawsze był język angielski oraz nauczanie innych. Dlatego z wielką przyjemnością współpracuje ze Szkołą Języków Obcych  Clever,  gdzie mogę swoją pasję rozwijać. Prowadzę zajęcia z grupami przedszkolnymi , a jak wiadomo praca z maluszkami wymaga pełnej gotowości, uśmiechu na twarzy i głowy pełnej pomysłów J Prywatnie spełniam się jako mama  półrocznego szkraba, nad którym opieka  skutecznie wypełnia cały mój wolny czas.

Luz

Jestem nauczycielką języka hiszpańskiego z kilkunastu letnim doświadczeniem. Pracowałam na różnych poziomach nauczania z rożnymi grupami wiekowymi, od 3 letnich dzieci po 60 letnich dorosłych. Uczenie jest jednym z moich ulubionych zajęć i moją pasją. W swoim wolnym czasie uprawiam m.in. crossfit i biegam z psiakiem po górach. Uwielbiam przygody i podróże po świecie. Gdyby Indiana Jones był kobietą, to byłby mną.

Szkoła Języków Obcych CLEVER
ul. Paderewskiego 4
43-330 Wilamowice

Numer konta:

Godziny otwarcia

Do sekretariatu zapraszamy w czwartki w godzinach 15.00-17.00. W inne dni i godziny – po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.